top of page

TYRI tehas alustab trükkplaatide tootmist

TYRI on maailma juhtiv töömasinate valgustuse tootja ning nüüd alustab TYRI Rootsis ka trükkplaatide tootmist, võimsusega toota 3 miljonit plaati aastas. Kungsbackas asuv 1800 ruutmeetri suurune tehas muudab ettevõtte selles vallas isemajandavaks. Selle tulemusena saavutab TYRI parema kontrolli, kõrgema kvaliteedi ja usaldusväärsema tarne.


Kõik trükkplaadid, mida TYRI oma valgustusseadmete jaoks vajab, toodetakse Göteborgist lõunas Kungsbacka uues tehases. Aastaks 2025 on ettevõte isemajandav kõigi kontserni kolmes tehases toodetavate lampide trükkplaatide osas. See vähendab globaalse ebakindluse mõju ja tagab klientidele turvalisemad tarned.


TYRI näeb trükkplaatide tootmist oma arenduse osana. Tehasesse tuleb ka sektsioon, mis keskendub eriti kõrgete puhtusnõuetega kohandatud valgustite valmistamisele. Tegemist on ärivaldkonnaga, kus TYRI näeb lähiaastatel jõudsat kasvu.


Uhiuue trükkplaatide tootmisüksuse avamisega teeb TYRI seda tulevikku silmas pidades. Digitaliseerimine on kesksel kohal ja 30 meetri pikkune liin on algusest peale ette valmistatud edasiseks digitaliseerimiseks.


Et saavutada kasumlikkus majasiseses trükkplaatide tootmises, on vaja kõrget digitaliseerimist. Seetõttu kasutab TYRI parimat saadaolevat tehnoloogiat ja on end ette valmistanud jätkuvaks digitaliseerimiseks ka tulevikus. Suur osa sellest on seotud tootlikkuse tõstmisega kõrge kvaliteediga.

Kommentare


bottom of page