Kesla pakub biokütuste tööstusele sobilikke tõstukimudeleid, mis on sobilikud puiduhakkurite ja purustitega töötamiseks; kändude töötlemiseks; biomassi ning puitlaastude laadimiseks, terminalides kasutamiseks. Tõstukid on mõeldud sagedaseks professionaalseks kasutamiseks, mistõttu peab olema tagatud koostekvaliteet ning tõhusus töötamisel. 

Uued KESLA mudelid 2110 ja 2112 sobivad bioenergia tootmisel kasutamiseks. Kõik hüdraulilised torud ja voolikud asuvad nüüd poomi sees, mis tagab lisakaitse, samas aga saab neid kergesti välja vahetada. Uue laia nurgaga liigend tõsteseadmel tagab parema tõstevõime kõigis asendites. Kõigil 21-seeria uutel kraanadel on poomi alused V-kujulised, mis võimaldab täpsemat tööd.

KESLA proCAB XL kabiin viib ergonoomika tõstukiga töötamisel täiesti uuele tasemele. Avar kabiin, ergonoomiline juhtimissüsteem ning tõhus küte ja ventilatsioon on omadused, mis parandavad töövõimet ja aitavad kaasa töö mugavusele. Tõhusa õhufiltratsiooni tõttu jääb siseruumide õhu kvaliteet isegi tolmustes tingimustes tervislikule tasemele.

Bioenergia tõstukite mudelid on: 1200, 2010, 2012, 2014, 2110, 2112, 2115

VAATA KATALOOGI SIIT

Kirjuta meile

Kirjuta meile julgelt ning vastame Sulle esimesel võimalusel!

Vaata asukohta kaardilt

ESINDAME

Balmax OÜ impordib kvaliteetset metsa- ja põllutehnikat Euroopa tootjatelt juba aastast 2008. Üha suurenev kliendibaas näitab, et oleme õigel teel.

Kontakt

E-mail : info@balmax.ee 
Telefon: +372 55 921 928 
Skype: balmax.ltd

Ringtee 27, Tartu

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2020 Balmax OÜ