top of page
Traktorhakkur

Suure tootlikkusega puiduhakkur, millel on lõiketerade tagasilöögisüsteem ning mille sõela on lihtne vahetada. Tegemist on kõige kuluefektiivsema masinaga Mus-Max hakkurite tootevalikus. Populaarseim mudel traktori hakkurite seas.

Sööteava laius: 82 cm

Sööteava kõrgus: 70 cm

Hakkimise kiirus: kuni 140 m3 / tunnis

Nõutav traktori võimsus: 180 - 300 Hj

.

Euroopas kasutatakse palju 200 ja 300 hj võimsusega traktoreid. Puiduhakkur WT 9 XL sobib ideaalselt just selle jõudlusklassi jaoks. Hea võimalus ka põllumeestele oma traktor aasta läbi teenima panna. Madala rootori pöörlemiskiiruse tõttu on masinat väga lihtne kasutada ja see tagab puhta ning kvaliteetse puiduhakke. Võimas puhur võimaldab võsa, puulatvade ja tervete tüvede hõlpsa töötlemise kvaliteetseks hakkepuiduks. Hakkuri trummel (tühimassiga 1,3 tonni) tagab suure dünaamilise momendi ja eriti sujuva töötamise. Sõelad on väikese kaaluga mistõttu on need mõne minutiga vahetatavad. Kiire terade edasiliikumine annab läbilaskevõimsuseks kuni 140 kuupmeetrit haket. Ainult 10 tera muudab nende vahetamise väga lihtsaks ja kiireks. Masinale on paigaldatud ka patenteeritud võõrkehade kaitseseade. Oma suure 82 x 70 cm (laius x k) etteandeava ja keeruka hakkimissüsteemiga toodab hakkimismasin puhast kandilist puiduhaket, millel on väga hea õhukuivatustegur.

Puiduhakkur WT 9 XL Z on stabiilne ja hooldussõbralik, mis on kaasa toonud selle müügiedu kogu Euroopas. Muide, Mus-Max toodab peaaegu 100% oma hakkuritest ühes tehases! Masina disainimisel on esmatähtsaks peetud just masina tasuvust kliendi jaoks.

Kirjuta meile

Vaata asukohta kaardilt

Kirjuta meile julgelt ning vastame Sulle esimesel võimalusel!

Aitäh kirja eest!

ESINDAME

BalmaxArtboard 1 copy 8.jpg
Untitled-1Artboard 1 copy 3.jpg
Untitled-1Artboard 1 copy.jpg
Untitled-1Artboard 1 copy 5.jpg
Untitled-1Artboard 1 copy 7.jpg
Untitled-1Artboard 1 copy 6.jpg
Untitled-1Artboard 1 copy 4.jpg
Untitled-1Artboard 1 copy 2.jpg
Untitled-1Artboard 1.jpg
bottom of page