top of page

OPTIBELT KIILRIHMU KASUTATAKSE KUI ON VAJA VASTUPIDAVUST JA KVALITEETI


Balmaxi tootevalikust leiab mitmekesise valiku Optibelt-i kiilrihmasid, mis on tuntud just oma kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Optibelt Red Power seeria rihmad on eriti vastupidavad ja ideaalsed rasketehnikal kasutamiseks.


Miks eelistada Optibelt Red Power kiilrihmu oma metsamasinatele?


1. Ideaalsed kõrge jõudlusega masinatele - madalam hoolduskulu


Red Power kiilrihmad on ülimalt kompaktsed, mistõttu nende vahetamine on ruumisäästlik ja kulutõhus. Tänu Optibelt Red Power tehnoloogiale on võimalik vähesemate rihmadega toimetada ning vähendada telgede - ja laagrikoormust. Samuti on antud tehnoloogiale rihmadel 50% suurem jõudlus võrreldes teiste kiilrihmadega. Tegu on ka väga ergonoomilise ja usaldusväärse tootega, rihmade mitmekordistunud eluiga ja oluliselt vähenenud hooldusvajadus muudavad selle tõeliseks lahenduste pakkujaks tavapäraste kiilrihmadega ülekoormatud ajamite jaoks. Madalamad hoolduskulud ja vähenenud nõudlus asendusosade järele tagavad kulude kokkuhoiu kuni 35% vähemate rihmade ja väiksemate rihmarataste tõttu.


2. Imeline jõu edasikandja - hooldusvaba, temperatuurikindel


Red Power kiilrihmad on väga vastupidavad temperatuuri suhtes, kannatades -30 kraadist külma ning 100 kraadist kuumust. Hoides rihmasid hästi, puudub ka vajadus hoolduseks terve rihma eluea jooksul. Tavalisi kiilrihmasid on vaja pingutada intervallidega, mida Optibeldi puhul pole vaja.


3. Täpne nominaalne suurus


Optibelti rihmadega on võimalik seadistada konstant ilma mõõtmata, sest rihmad tulevad alati nominaalsuuruses. Optibelt S=C Plus on täiusliku jõuülekande kehastus. Kitsad pikkustolerantsid on võimalikud tänu kaasaegsetele tootmismeetoditele, professionaalide pikaajalisele asjatundlikkusele ja püsivalt kvaliteetsete toorainete kasutamisele. Parem jõudlus tagab ka suurema efektiivus, saavutavad kuni 97% efektiivsuse – mis on oluliselt kõrgem kui tavalistel kiilrihmadel.


4. Suurepärane kõrge jõudluse rakendamiseks - vastupidavad materjalid


Rihmade pealiskiht sisaldab kummiga kaetud riidest katet vastupidavuse tagamiseks, spetsiaalne kangakonstruktsioon võimaldab suurenenud paindlikkust. Pingutusnööriks on eriti madala venivusega polüesternöör. Kattekangaks on kvaliteetne segu polükloropreenist põikkiududega. Aluskihil on südamiku segu polükloropreenist koos põiki kiududega, mis tagavad suurenenud põiki jäikuse ja parema nööri toe.Rihmade ja laoseeisuga saab tutvuda siin: https://www.balmax.ee/kiilrihmad

Comments


bottom of page