top of page

Tutvustame ehitus-, lammutus- ja sorteerimis-haaratseid HSP Gripenilt

Balmax on tegelenud kogu Baltikumis HSP Gripen haaratsite müügiga juba üle kümne aasta. Peamisteks müügiartikliteks siiani on olnud metsanduses kasutatavad haaratsid palgi, võsa jms puitmaterjali tõstmiseks. Vähesemad teavad, et tootevalikus on ka vastupidavad professionaalseks kasutamiseks mõeldud ehitus-, lammutus- ja sorteerimishaaratsid. 2023. aastal oleme võtnud eesmärgiks ka nende toodetega turul kanda kinnitada.


EELISED


Miks võiks mõelda HSP Gripen haaratsi ostule? Balmax investeerib igal aastal suurel määral varuosade lattu, mis tähendab, et vajadusel on varuosad kiirelt kättesaadavad ja teile jääb vaid tõrgeteta töötegemise rõõm. Lisaks on HSP Gripen haaratsid suurepärase kvaliteediga ja hoolikalt läbimõeldud disainiga. Tehas kogub edasimüüjatelt ja ka klientidelt otse pidevalt infot selle kohta, kuidas haaratseid paremaks ja tõhusamaks muuta. Lisaks on materjalid väga kvaliteetsed. Tegemist on tõelise premium klassiga, mille hinnad jäävad siiski konkurentsi konkurentide toodetega võrreldes.


CONSTRUCTION HAARATS – Kõige laiemalt avanev haarats


Construction on esmaklassiline haarats, mis avaneb tõenäoliselt laiemalt kui ükski teine haarats. See on ette nähtud paigaldamiseks ekskavaatorile ja sellel on ainulaadne kinnitusplaat, mis on ühes tükis ja ilma keevitatud külgdetailideta. Koormuse kinnitusklapp ja kolbakumulaator on paigaldatud statiivi sisse, integreerituna hüdrosüsteemiga. Konstruktsioon suudab tõsta raskeid raskusi ja on samal ajal äärmiselt stabiilne. Construction mudel on saadaval mõõtmetes: 015, 025, 040, 055, 080.


SORTING HAARATS – Kiire ja lihtne kivide ja vanametalli tõstmine


Sorteerimishaarats sobib eriti hästi kasutamiseks ehitusel ja ehitusplatsidel ning jäätmejaamades. Haaratsi hüdrosüsteem on integreeritud koormuse kinnitusklapi ja kolbakumulaatoriga, mis on paigaldatud statiivi sisse. SORTING haarats saab hakkama raskete tõstetega ja on samal ajal äärmiselt stabiilne. Erinevalt CONSTRUCTION haaratsist sulgub see haarats otsast otsani. Sorting mudel on saadaval suurustes: 015, 025, 040, 055, 080.
コメント


bottom of page